Vážení čtenáři ! Opět začíná doba dlouhých večerů,kdy můžete využít služeb místní knihovny a vybrat si ke čtení nějakou pěknou knížku, při které se pobavíte a přesunete časem do historie, nebo si vyberete knihu s dějem ze současnosti. Máme v naší knihovně na výběr také knihy, které jsem zakoupila v měsíci říjnu 2015 v počtu 53 ks. Jsou to knihy pro nejmladší i starší děti. Pro dospělé detektivky a humorné knížky, historické romány a  romány pro ženy.
Můžete si prohlédnout katalog knihovny, který je umístěn na adrese web.knihovnavn.cz a tam máte přehled všech knih o které máte zájem. Do vánočních svátků budou v knihovně k vypůjčení i knihy z tzv. "Výpůjčního fondu" z Městské knihovny v Břeclavi.
Knihovnu můžete navštívit ve výpůjčních dnech a to každé úterý od 16-19 hod. a každý čtvrtek od 16-19,30 hod.

Srdečně zve Eva Nevědělová
                                                          knihovnice