Převážná většina nových knih je z řady krásné literatůry, jak pro dospělé čtenáře, tak i pro mládež. Chtěla bych Vás hlavně seznámit s naučnou literatůrou a to :

 
Nakl.Albatros - Bude ze mě slečna. Jak přežít dospívání. Puberta: co to vlastně je. Změny pleti. Jak na chloupky. Vlasy jako sláma. Zuby jako perličky. Návod jak o sebe pečovat.
 
PhDr. Lidmila Pekařová - Jak žít a nezbláznit se. Psychologie dítěte od předškolního věku do dospělosti. Kniha je  souborem praktických rad jak dítě vychovávat.
 
Raymond A. Moody Jr. - Co nás čeká po smrti ? Snad všechna světová náboženství věří v nějakou formu posmrtné existence. Autor shrnul " vzpomínky" těch, kteří přežili klinickou smrt.
 
Nakl.Fragment - Výběr z české poezie. Edice česká klasika.
 
Petra a Pavel Zemanovi - Nápady do zahrady. Stavba pergoly. Stání pro čtyřkolku. Dětská houpačka. Budky pro ptáčky. Závěsný truhlík atd. Postupy krok za krokem, které zvládnete sami.
 
Jana Spitzer,Reiner Dittrich - Kamenné zídky v zahradách. Postavení různých zdí a zídek. Vydláždění chodníků. Osázení rostlinami. Návody jak postupovat jsou v této knížečce.
 
Sylva Šporková - Velikonoční tvoření. O Velikonocích si můžete krásně vyzdobit dům. V této knížečce jsou návody na vytvoření jarních a velikonočních okras.
 
Přijďte navštívit naši knihovnu a vybrat si z nepřeberného množství pěkných knih.